DomyBytyKoupelnyInteriéry +420 774 117 570

Menu

Aktuality

Aktuality

16.5.2019
Nové bytové jádro

Právě dokončujeme další bytové jádro

9.5.2019
Rekonstrukce koupelny

Na Třebíčsku jsme prováděli rekonstrukci koupelny na klíč

Archiv aktualit

Rychlý kontakt

AZ-Kratochvíl

Brněnská 201/11
674 01 Třebíč

Mobil: 777 117 570
Tel./Fax: +420 568 820 425

Elektrická vrata a brány

Fotogalerie zde 

Sekční garážová vrata kazetová nebo lamelová

Sekční garážová vrata kazetová nebo lamelová jsou osazena do velmi kvalitního kování s žárově zinkovanou povrchovou úpravou (provedení dle evropského standardu EU) s integrovaným obvodovým těsněním, které dokonale utěsní otvor garáže. Sekce jsou vyrobeny z oboustranného ocelového pláště, který je díky optimální vrstvě žárového zinkování opatřen antikorozní ochranou. Plášť je pod tlakem vypěněn bezfreonovým polyuretanem o síle 4 cm, který je stálý a odolný proti plísním a bakteriím. Konečná povrchová úprava je nanášena umělohmotným polyesterovým nástřikem s imitací dřeva. Vrata jako celek zaručují vysokou bezpečnost s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.

Vjezdové brány posuvné po kolejnicích

Jsou vyráběny v Fe profilu a ve standardu v základním antikorozním nátěru. Na přání zákazníka je možné provedení v žárovém zinkování. Principem chodu  brány je jsou dvě kola zabudovaná do spodního rámu brány, která jsou vedena ve vodícím profilu zabetonovaném v průjezdu a odjezdu brány. Rám v základním provedení je bez výplně a na přání zákazníka je možno připravit úchyty pro připevnění dřevěné výplně. Dále je možno výplň zhotovit dle dohody z různých druhů Fe materiálů.

Vjezdové brány samonosné bez styku s terénem

Jsou vyráběny z válcovaných Fe profilů. Bezkontaktní styk s terénem zajišťuje „C“ profil ve spojení s dvěma ložiskovými vozíky. Výplň rámu je vyráběna v systému zakázkové výroby, kde je možno objednat rám brány bez výplně, případně s přípravou pro výplň dřeva nebo dle individuálních požadavků zákazníka. Samonosná brána zajišťuje snadný chod brány i v zimním období a menší náročnost na stav připravenosti.

 

Vjezdové brány jednokřídlé a dvoukřídlé

Jsou vyráběny v systému zakázkové výroby. Pro standardní řešení jsou použity válcované Fe profily v kombinaci s kováním pro otočné brány. Ve standardu jsou brány a nosné sloupky povrchově upraveny v základním antikorozním nátěru. Na přání zákazníka je možné provedení v žárovém zinkování. V křídle brány lze zhotovit personální vstupní dvířka. Rám v základním provedení je bez výplně a na přání zákazníka je možno připravit úchyty pro připevnění dřevěné výplně. Dále je možno výplň zhotovit dle dohody z různých druhů Fe materiálů. Vstupní brány pro pěší, branky s otočným mechanismem k vysunutí odpadových nádob a plotová pole ve stejném provedení jako je vjezdová brána, provedeme v systému zakázkové výroby.

Kde nás najdete?

AZ Kratochvíl Třebíč

Brněnská 201/11, Třebíč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.