Elektrická vrata a brány

Elektrická vrata a brány

Fotogalerie zde 

Sekční garážová vrata kazetová nebo lamelová

Sekční garážová vrata kazetová nebo lamelová jsou osazena do velmi kvalitního kování s žárově zinkovanou povrchovou úpravou (provedení dle evropského standardu EU) s integrovaným obvodovým těsněním, které dokonale utěsní otvor garáže. Sekce jsou vyrobeny z oboustranného ocelového pláště, který je díky optimální vrstvě žárového zinkování opatřen antikorozní ochranou. Plášť je pod tlakem vypěněn bezfreonovým polyuretanem o síle 4 cm, který je stálý a odolný proti plísním a bakteriím. Konečná povrchová úprava je nanášena umělohmotným polyesterovým nástřikem s imitací dřeva. Vrata jako celek zaručují vysokou bezpečnost s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.

Vjezdové brány posuvné po kolejnicích

Jsou vyráběny v Fe profilu a ve standardu v základním antikorozním nátěru. Na přání zákazníka je možné provedení v žárovém zinkování. Principem chodu  brány je jsou dvě kola zabudovaná do spodního rámu brány, která jsou vedena ve vodícím profilu zabetonovaném v průjezdu a odjezdu brány. Rám v základním provedení je bez výplně a na přání zákazníka je možno připravit úchyty pro připevnění dřevěné výplně. Dále je možno výplň zhotovit dle dohody z různých druhů Fe materiálů.

Vjezdové brány samonosné bez styku s terénem

Jsou vyráběny z válcovaných Fe profilů. Bezkontaktní styk s terénem zajišťuje „C“ profil ve spojení s dvěma ložiskovými vozíky. Výplň rámu je vyráběna v systému zakázkové výroby, kde je možno objednat rám brány bez výplně, případně s přípravou pro výplň dřeva nebo dle individuálních požadavků zákazníka. Samonosná brána zajišťuje snadný chod brány i v zimním období a menší náročnost na stav připravenosti.

 

Vjezdové brány jednokřídlé a dvoukřídlé

Jsou vyráběny v systému zakázkové výroby. Pro standardní řešení jsou použity válcované Fe profily v kombinaci s kováním pro otočné brány. Ve standardu jsou brány a nosné sloupky povrchově upraveny v základním antikorozním nátěru. Na přání zákazníka je možné provedení v žárovém zinkování. V křídle brány lze zhotovit personální vstupní dvířka. Rám v základním provedení je bez výplně a na přání zákazníka je možno připravit úchyty pro připevnění dřevěné výplně. Dále je možno výplň zhotovit dle dohody z různých druhů Fe materiálů. Vstupní brány pro pěší, branky s otočným mechanismem k vysunutí odpadových nádob a plotová pole ve stejném provedení jako je vjezdová brána, provedeme v systému zakázkové výroby.

Podívejte se do naší

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.