Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tepelné čerpadlo Viessmann - dodání a montáž

Tepelné čerpadlo Viessmann - dodání a montážDo rodinného domu jsme prováděli montáž tepelného čerpadl Viessmann Vitocal. Toto tepelné čerpadlo je v provedení vzduch / voda - split (venkovní a vnitřní jednotka). Tepelné čerpadlo je jako hlavní zdroj vytápění rodinného domu a ohřevu teplé užitkové vody (TUV). TČ bylo montováno na dotace jako výměna za původní kotel na tuhá paliva, který neodpovídal stávajícím předpisům (byl starý a domácí výroby).

Montáž tepelného čerpadla Viessmann

Nová kotelna se zásobníkem pro ÚT - akumulační nádrž 270L a novým bojlerem pro TUV pro TČ 300L. Součástí této zakázky byla realizace nového nízkoteplotního topení, které je osazeno deskovými radiátory s velkou otopnou plochou. Chlaďařské práce - propojení vnitřní a venkovní jednotky tepelného čerpadla. Elektroinstlace - nový rozvaděč s jističi pro TČ včetně zapojení. Vodoinstalatérské, topenářské práce. V rámci zakázky jsme prováděli dodání a montáž veškerého materiálu včetně tepelného čerpadla Viessmann.

AZ-Kratochvíl - specialista na rekonstrukci bytových jader, staveb a interiérů

V případě, že plánujete rekonstrukci nebo výstavbu rádi Vám vypracujeme nabídku i realizaci. Můžete nás kontaktovat na tel.: +420 774 117 570 nebo použít tlačítko chci podobné řešení a nebo vypsat formulář v kontaktech.

 Chci podobné řešení

Tepelné čerpadlo Viessmann
Tepelné čerpadlo Viessmann
Tepelné čerpadlo Viessmann
Tepelné čerpadlo Viessmann
Tepelné čerpadlo Viessmann