Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ostatní služby > Elektrická vrata a brány

Elektrická vrata a brány Sekční garážová vrata

Sekční garážová elektrická vrata kazetová nebo lamelová

Sekční elektrická garážová vrata kazetová nebo lamelová jsou osazena do velmi kvalitního kování s žárově zinkovanou povrchovou úpravou (provedení dle evropského standardu EU) s integrovaným obvodovým těsněním, které dokonale utěsní otvor garáže.

Sekce elektrických vrat jsou vyrobeny z oboustranného ocelového pláště, který je díky optimální vrstvě žárového zinkování opatřen antikorozní ochranou. Plášť je pod tlakem vypěněn bezfreonovým polyuretanem o síle 4 cm, který je stálý a odolný proti plísním a bakteriím.

Konečná povrchová úprava elektrických vrat je nanášena umělohmotným polyesterovým nástřikem s imitací dřeva. Elektrická vrata jako celek zaručují vysokou bezpečnost s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.

Vjezdové elektrické brány posuvné po kolejnicích Samonosná pojízdná brána

Tyto elektrické brány jsou vyráběny v Fe profilu a ve standardu v základním antikorozním nátěru. Na přání zákazníka je možné provedení v žárovém zinkování.

Principem chodu elektrické brány jsou dvě kola zabudovaná do spodního rámu brány, která jsou vedena ve vodícím profilu zabetonovaném v průjezdu a odjezdu brány.

Rám v základním provedení je bez výplně a na přání zákazníka je možno připravit úchyty pro připevnění dřevěné výplně. Dále je možno výplň elektrických bran zhotovit dle dohody z různých druhů Fe materiálů.

Vjezdové elektrické brány jednokřídlé a dvoukřídlé Dvoukřídlá brána

Jsou vyráběny v systému zakázkové výroby. Pro standardní řešení jsou použity válcované Fe profily v kombinaci s kováním pro otočné brány. Ve standardu jsou brány a nosné sloupky povrchově upraveny v základním antikorozním nátěru. Na přání zákazníka je možné provedení v žárovém zinkování. V křídle elektrické brány lze zhotovit personální vstupní dvířka.

Rám v základním provedení je bez výplně a na přání zákazníka je možno připravit úchyty pro připevnění dřevěné výplně. Dále je možno výplň zhotovit dle dohody z různých druhů Fe materiálů. Vstupní brány pro pěší, branky s otočným mechanismem k vysunutí odpadových nádob a plotová pole ve stejném provedení jako je vjezdová elektrická brána, provedeme v systému zakázkové výroby.

Ukázky našich prací