Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavby a rekonstrukce > Další rekonstrukce > Rekonstrukce interiérů

Rekonstrukce interiérů Rekonstrukce interiéru obývacího pokoje na klíč

V poslední době jsou jedním z typů prací, které provádíme pravidelně pro naše zákazníky, rekonstrukce a úpravy interiérů domů, bytů, administrativních budov a rekreačních zařízení.

Provádíme kompletní nebo pouze částečné rekonstrukce a úpravy interiérů dle požadavku zákazníka.

Kompletní rekonstrukce interiérů bytů a domů od A do Z

Při kompletní rekonstrukci a úpravě interiéru domu nebo bytu provádíme mnohdy i změny ve stavební dispozici bytu nebo domu, provádíme stavební práce, výměny rozvodů vody, odpadů, elektřiny, planu, vymalování domu, pokládky podlah, obkladů a dlažeb, výměnu oken a dveří popřípadě i kuchyňské linky nebo vestavěných skříní.

Částečné rekonstrukce interiérů bytů a domů

Při částečné rekonstrukci bytu nebo domu provádíme jenom některou část prací dle požadavku zákazníka a nebo provádíme sice kompletní rekonstrukci, ale pouze v některých místnostech bytu nebo domu.

Rekonstrukce interiérů bytů a domů na klíč

Součástí všech rekonstrukcí domů nebo bytů je závěrečný úklid staveniště a odvoz stavebního odpadu a sutě.

Rekonstrukce interiérů bytů a domů – pošlete poptávku

Rekonstrukce interiérů domů a bytů provádíme převážně v okolí Třebíče, na Vysočině, v Jihomoravském kraji, Brně a v Praze. Pošlete nám váš požadavek na rekonstrukci interiéru na e-mail kratochvil@az-kratochvil.cz nebo nám zavolejte na telefonní čísla 774 117 570 nebo v pracovní době 568 820 425 a domluvte si s námi schůzku kde si upřesníme oboustranné podmínky a představy rekonstrukce včetně cenové kalkulace rekonstrukce interiéru.

Ukázky naší práce