Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavby a rekonstrukce > Stavby na klíč, fasády > Fasády - nátěry, izolace

Fasády - nátěry, izolace

Provádíme nátěry a zateplení fasád rodinných domů, průmyslových objektů, výrobních hal a administrativních budov. Připravíme pro vás návrh postupu prácí včetně rozpočtu a výběru materiálu na zateplení fasády, jeho povrchovou úpravu a nátěr.

Nátěry i zateplení fasád provádíme jako zakázku na klíč a zajistíme veškeré práce od zaměření, postavení lešení, zajištění materiálů na zateplení a po ukončení prací provedeme demontáž lešení a odstranění veškerého odpadu, zbytků a stavebního materiálu po naší práci. Pozemek v okolí budovy na které budeme provádět nátěry a zateplení fasády Vám předáme uklizené a upravené.

Zateplení fasády

Podle materiálu použitého při stavbě domu nebo budovy Vám doporučíme izolační materiál a postup izolace fasády Vašeho domu nebo firemní budovy. Podle plochy a síly izolace Vám také před započetím prací spočítáme přibližnou spotřebu izolačního materiálu a cenu celé izolace fasády budovy.

Nátěry fasády

Nátěry fasád provádíme jako součást zakázky na tepelnou izolaci fasády, ale také jako samostatnou zakázku. Před nátěrem fasády provedeme její očištění úpravy vad a podkladovou úpravu fasády tak aby byl nátěr fasády kvalitní a měl dlouhou trvanlivost.

Před započetím prací Vám doporučíme s ohledem na plochu a podmínky a Vaše představy ideální nátěrový materiál. Odstín fasádní barvy si můžete zvolit z nepřeberné škály barev a odstínů fasádních barev a my zajistíme namíchání barvy v množství které bude na nátěr fasády potřeba a přivezeme ji až k Vám.

Zeptejte se nás na zateplení a nátěry fasády

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci ohledně možnosti a variant zateplení nebo nátěru Vaší fasády na telefonní číslo 774 117 570 nebo nám napište na email kratochvil@az-kratochvil.cz a my se Vám obratem nebo v co možná nejkratší době ozveme a vyřešíme Váš problém s nátěrem a zateplením fasády.

Jsme odborníci a doporučíme Vám ideální a kvalitní řešení za přijatelné ceny.

Podívejte se na naše realizace